top of page

O NÁS

POVĚZ O NÁS SVÝM PŘÁTELŮM.

Vital Blog

Blog věnovaný zdravému způsobu života, zdravé stravě, receptům a zákulisí obchodu a výroby Vital Country.

 

Našim cílem je předat Vám zajímavé  informace, které Vás mohou inspirovat. 

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem zdravé výživy, ořechů a čerstvě pražené kávy. Tento blog věnujeme zajímavým receptům, zdravému životnímu stylu a článkům o zdraví prospěšných potravinách nebo informacím ze zákulisí naší výroby. Udělejte si chvilku času a přečtěte si doma nebo třeba v autobuse informace, které Vás mohou inspirovat.

Budeme velmi rádi, když s námi zůstanete v kontaktu ať už přihlášením k odběru novinek, sledováním našeho Blogu, profilu na Facebooku nebo Instagramu.

 

Krasný den přeje

Tým Vital Country

 

Prohlášení:

Informace, které jsou uvedené ve článcích tohoto blogu mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit a nenahrazují lékařské vyšetření ani doporučení lékaře. Potraviny a doplňky stravy popisované na tomto blogu nenahrazují vyváženou a pestrou stravu nebo zdravý způsob života.

 

Informace použité v našich článcích čerpáme z ověřených zdrojů a také z našich zkušeností. Vzhledem k tomu, že neznáme Váš zdravotní stav, konzultujte zamýšlené použití informací z našeho blogu se svým lékařem. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka tohoto blogu.

bottom of page